Tapetowanie ścian

Kiedy wyrównywanie ścian jest potrzebne?

Krzywe ściany kojarzone są głównie ze starymi budynkami, które po wielu latach naturalnie ulegają niszczeniu. Niestety bywa to również problemem całkiem nowego budownictwa. Zdarza się, że deweloperzy nie przykładają się do pracy i oddają lokatorom mieszkanie z podobnymi mankamentami. Wówczas nie pozostaje nic innego, jak skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Czym wyrównujemy ściany?

W naszej pracy stosujemy wyłącznie wysokogatunkowe materiały budowlane oraz nowoczesne narzędzia. Tylko w ten sposób możemy zapewnić odpowiednio dobry poziom realizacji. Wyrównywanie ścian odbywa się przede wszystkim przy pomocy gipsu szpachlowego. Pomaga on wyeliminować krzywiznę sięgającą nawet kilku centymetrów. Do osiągnięcia rezultatu potrzeba jednak nałożyć parę warstw. Przed zastosowaniem gładzi należy dokładnie oczyścić ścianę, co wydłuża realizację, ale niweluje problem niskiej przyczepności.

Szybszym i dającym jeszcze lepsze efekty sposobem są płyty kartonowo-gipsowe. Polecamy je przede wszystkim w wiekowych pomieszczeniach, choć wszędzie indziej sprawdzą się równie dobrze. Wybór zależy wyłącznie od potrzeb klienta. Wyrównywanie ścian przy pomocy płyt kartonowo-gipsowych stanowi obecnie najpopularniejsze rozwiązanie.

Trzeba też pamiętać, że wyrównywanie obejmuje również krzywe naroża oraz narożniki aluminiowe. W obu przypadkach można liczyć na pomoc z naszej strony.

Indywidualna wycena wyrównywania ścian

Nie mamy sztywnego cennika. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Pod uwagę bierzemy m.in. powierzchnię pomieszczenia w metrach kwadratowych czy koszt materiałów. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na naprawdę atrakcyjną, dostosowaną do potrzeb cenę.

Jeśli chodzi o wyrównywanie ścian, Łódź jest miastem, w którym często wykonuje się tego typu usługi ze względu na stare budownictwo. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z nami. Z przyjemnością pomożemy przywrócić pionom ich pierwotną równość. Wedle życzenia możemy również zająć się innymi kwestiami związanymi z remontem.